Poslednou zahraničnou posilou je Devaughn Jenkins

 „Diabli“ obsadili všetky voľné miesta pre legionárov, poslednou zahraničnou posilou je 27-ročný Američan Devaughn Jenkins.
Skúsený zámorský basketbalista prichádza do priestoru pod košom, primárne na pozíciu 4 a 5. Jenkins už má za sebou viacero európskych zastávok, vo svojej doterajšej profesionálnej kariére si vyskúšal súťaže v Kosovu, Severnom Macedónsku, Srbsku, Čiernej Hore a naposledy vo Fínsku.
V druholigovom Raiders Basket patril k oporám družstva, no aj najlepším hráčom celej súťaže. Svedčia o tom aj jeho zápasové priemery, Jenkins odohral 24 stretnutí a priemerne v nich mal 17,8 bodu, 9,7 doskoku, 1,5 asistencie, 1,2 zisku a 2,3 bloku.
Posledného legionára do nášho tímu sme hľadali na pozíciu 4-5. Ide o podobného hráča, akým bol Tyrell Johnson, fyzický a veľký. Myslím si, že takýto hráč je v našej lige potrebný. Mali sme s ním dobré rozhovory, počuli sme o ňom dobré veci a pozreli sme si jeho zápasy. Dúfam, že nám dodá silu a energiu na doskokoch. Podobne ako u ostatných, prajem mu, aby bol zdravý a nech sa mu u nás darí,“ povedal k novej akvizícii tréner Komárna Zlatko Jovanovič.